Çeliği Sanata Dönüştüren El...

ArtVilla Baş Hilal Yapı kuruluşudur. Baş Hilal Yapı 1995 yılında Ali BAŞ tarafından kurulmuş, 1997 yılında Trimetal Çelik Konstrüksiyonlu Amerikan Evler bayiliğini ağına katarak 13 yıl yurdumuzun birçok bölgesinde hizmet vermiş ve nadide projelere imza atmıştır. Herkesin bütçesine uygun hafif sistem pratik evler projelerini geliştirmiş ve sizlerin beğenisine sunmuştur.

Türkiye'de 50 yılı aşkın süredir konut yapımında teknolojik olarak büyük bir gelişme yaşanmadı. Büyük çoğunluğu estetik açıdan yoksun, dış görünüşleri daha bina bitmeden bozulmaya başlayan, betonarme veya yığma binalar yapıldı.
Ancak Amerika, Kanada, Japonya ve İngiltere gibi gelişmiş ülkelerde daha modern, daha kaliteli, yani daha yaşanabilir villalar inşa ediliyor. İnsanlar artık yıllarca sorun çıkarmayan, her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, her köşesinde kendine özgü özellikleri olan evlerde oturmayı tercih ediyorlar.

Bizde ülkemize dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri sunan bu villalarda yaşama olanağı getiriyoruz. Çelik Çerçeveli Ev (Steel Frame Home), Amerika'da milyonlarca aile yıllardır bu harika evlerde oturuyor.

Şimdi Türkiye'de de seçkin aileler Uluslararası ISO kalite belgeli  ArtVilla Evlerini tercih ediyor. Amerika'dan ve Avrupa’da tercih edilen bu sistemin öncülüğünü ülkemizde ArtVilla yapıyor.

Artık mimarla, mühendisle, malzemeciyle, taşeronla ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmadı. ArtVilla evinizin  projelendirilmesinden anahtar teslimine kadar tüm işleri üstleniyor.

Yurtdışı Eğitim Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi